www.merellaan.nl

Vereniging van Huiseigenaren Merellaan Oost / Wiekslag

Jaarvergadering van VvH Merellaan Oost - Wiekslag

Op donderdag 4 april a.s. wordt in Buurtcentrum De Fluiter aan de Wiekslag 3 de "Algemene Ledenvergadering" gehouden van onze vereniging.

De vergadering begint om 20:00 uur en de zaal gaat open om 19:45 uur.

Komt u ook? Laat het dan even weten via e-mail Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

U bent geen lid maar woont in het gebied van onze vereniging, dan kunt u zich hier aanmelden als lid.
Na aanmelding ontvangt u per mail een uitnodiging en de agenda voor de vergadering. 

Aan- / afmelden

by acls us

Tip !!

Handhavingshulplijn 010-284 8111.

De lijn is er voor meldingen over onder meer milieuvervuilingen, hinderlijk fout parkeren, overlast van jongeren, het illegaal kappen van bomen of huis-aan-huisverkoop zonder vergunning. De telefoon wordt beantwoord van maandag tot en met zaterdag van 9:00 uur tot 22:00 uur en op zondag van 9:00 uur tot 17:00 uur. Buiten deze tijden kunt u ook een voicebericht inspreken. De gemeentelijke handhavers zijn ook bereikbaar op e-mail Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..